Політика конфіденційності

Політика конфіденційності Інтернет-магазину «ItalBrands»

Адміністрація сайту приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів.

Для належного надання послуги, продажу товарів, нам потрібні контактні дані покупців, щоб ми могли зв’язатися з ними, підтвердити замовлення і доставити замовлений товар вчасно і безпомилково.

Персональні дані користувачів інтернет-магазину «ItalBrands» ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

 

Загальні положення  

Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання персональних даних Користувача.

Персональні дані ми отримуємо від користувача при оформленні замовлення через кошик магазину та при реєстрації особистого кабінету самим користувачем.

Інформацію про персональні дані заповнюють самі користувачі.

Поля для обов’язкової інформації позначені спеціальним знаком (*). Будь яка інша інформація надається користувачем на його розсуд.

Конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних користувачів, з вимогою не допускати їх поширення без їхньої згоди або наявності іншої законної підстави.

Користування сайтом  Інтернет-магазину «ItalBrands» означає згоду з цією політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних.

У випадку незгоди з умовами політики користувач повинен припинити використання сайту Інтернет-магазину «ItalBrands».

Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються користувачем сайту.

Користувач інтернет-магазину визнає, що в разі свого недбалого ставлення до безпечного зберігання логіну та паролю, треті особи можуть отримати доступ через обліковий запис до персональних даних користувача. «ItalBrands» не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.

Ми рекомендуємо нашим покупцям використовувати складні паролі, які складаються з малих і великих літер, а також містять в собі цифри.

Змінити пароль для доступу до своїх даних користувач може скориставшись функцією “Особистий кабінет” і зайшовши в розділ “Мій профіль”.

 

Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

Інтернет-магазин «ItalBrands» збирає персональні дані, а саме:

ім’я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки. Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

Адміністрація сайту збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів. Дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених товарів, для зв’язку кур’єрської служби з Користувачем.

 

Умови надання доступу до бази даних

Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин «ItalBrands» має право передавати персональні дані кур’єрським службам, організаціям поштового зв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті Інтернет-магазину «Ital Brands», включаючи доставку Товару.

При втраті або розголошенні персональних даних адміністрація сайту інформує про це користувача та приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

 

Зміна Користувачем персональної інформації

Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану ним персональну інформацію або її частину, скориставшись функцією входу в “Особистий кабінет” і зайшовши в розділ “Мій профіль”.

 

Зміна Політики конфіденційності

Адміністрація сайту має право змінювати умови Політики конфіденційності.

У такому випадку, про це буде повідомлено всіх зареєстрованих користувачів і замінено стару версію документа на сторінці “Політика конфіденційності” на нову, доступну для перегляду.

Пропозиції або питання з приводу політики конфіденційності надсилайте на електронну адресу info@italbrands.com.ua